Profesjonalny gabinet groomerski - Warszawa O Towarzystwie - Warszawa, Praga
Towarzystwo Weterynaryjne - Groomer
Groomer - Salon Pielęgnacji Zwierząt
ul. Kijowska 11, 03-743 Warszawa
tel. (22) 22 687 00
kom. 510 00 67 68

pon - pt: 10:00 - 20:00, sob - nd: 10:00 - 15:00
Udostepnij:

„Towarzystwo Weterynaryjne” to przedsięwzięcie obejmujące: placówkę leczniczą na prawach przychodni weterynaryjnej, salonik groomerski, a w niedługiej przyszłości również fundację. „Towarzystwo” rozpoczęło swoją działalność 22 listopada 2010 roku, z inicjatywy lekarza weterynarii Moniki Myziak, jest więc zupełnie nową placówką oferującą wła?cicielom zwierząt wysoką jakość obsługi lekarskiej oraz pielęgnacyjnej.
Potwierdzeniem wysokiego poziomu usług na poziomie merytorycznym i organizacyjnym jest przyznanie „Towarzystwu” dotacji unijnej z Europejskiego Funduszu Społecznego. Otrzymanie wspomnianej dotacji możliwe było dzięki zaprezentowaniu zupełnie innowacyjnego podejścia do obsługi klienta i położeniu szczególnego nacisku na wysokie kwalifikacje zawodowe lekarzy weterynarii oraz pozostałego personelu świadczącego swoje usługi w ramach „Towarzystwa”. Nasz projekt wybrany został wraz z 36 pozostałymi z grona ponad 1800 innych propozycji.

W ramach swojej działalności „Towarzystwo” oferuje nie tylko usługi najwyższej klasy specjalistów z dziedziny medycyny weterynaryjnej, ale również szereg wysokiej jakości produktów weterynaryjnych w przystępnych cenach oraz usługi salonu pielęgnacji zwierząt wyposażonego w najwyższej jakości sprzęt i kosmetyki.