Profesjonalny gabinet groomerski - Warszawa Informacja - Warszawa, Praga
Towarzystwo Weterynaryjne - Groomer
Groomer - Salon Pielęgnacji Zwierząt
ul. Kijowska 11, 03-743 Warszawa
tel. (22) 22 687 00
kom. 510 00 67 68

pon - pt: 10:00 - 20:00, sob - nd: 10:00 - 15:00
Udostepnij:

Warto przeczytać przed wizytą u groomera

Aby wizyta w salonie groomerskim przebiegała szybko sprawnie i bezstresowo zarówno dla zwierzęcia jak i jego właściciela należy pamiętać o tym, żeby:

  • nie karmić zwierzęcia bezpośrednio przed wizytą,
  • pozwolić zwierzęciu załatwić potrzeby fizjologiczne (ze zrozumiałych względów,
  • pozwolić zwierzęciu wybiegać się na dłuższym spacerze (dzięki temu zwierzęta bardziej energiczne będą w stanie spokojnie spędzić długi czas w salonie pielęgnacyjnym),
  • w przypadku, gdy właściciel we własnym zakresie kąpie pieska przed strzyżeniem, wtedy należy pamiętać o dokładnym wyczesaniu szaty przed i po kąpieli
  • ważne: kąpiemy zwierzaka nawet przed trymowania - sprawdź dlaczego

Podczas zabiegów pielęgnacyjnych preferujemy pracę groomera sam na sam z klientem, tj. bez asysty właściciela. Wynika to z faktu, że tego typu praca ze zwierzęciem wymaga koncentracji i opanowania. Obecność Pana lub Pani rozprasza  zarówno psa jaki i fryzjera. Pies staje się niespokojny, probuje przedostać sie do właściciela. Sytuacja taka nie sprzyja nawiązaniu pozytywnej relacji między zwierzęciem, a jego fryzjerem. W efekcie czas zabiegów pielęgnacyjnych znacznie się wydłuża, co z kolei wpływa na samopoczucie właściciela :).

Dlatego najlepiej jest pozostawić pupila na godzinkę w rękach doświadczonych i kochających zwierzęta osób.

Ponieważ każdy zwierzak jest inny dlatego każdy traktowany jest indywidualnie i z należytą uwagą. Każdy klient otrzymuje od nas tyle czasu ile jest konieczne, aby właściwie wykonać naszą pracę. Priorytetem są dla nas staranność, precyzja i jakość wykonywanej pracy, a przede wszystkim bezpieczeństwo i  zadowolenie czworonożnego Klienta.

Zdarza się jednak, że właściciele mają przykre doświadczenia po pielęgnacji ich Pupila przez innych groomerów i chcą być z psem podczas wizyty u nowego fryzjera. Dlatego też w takich przypadkach umożliwiamy pozostanie właściciela podczas prac groomerskich.

« Powrót